Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesi yalnızca saglikadin.comyönetimindedir. saglikadin.comeditörleri ve kullanıcılar tarafından yazılan site içeriği kulanım ve gizlilik bölümü ilkeleri doğrultusunda  ziyaretçiler tarafından kullanılabilir. saglikadin.com üzerinde bulunan görsel ve metinsel tüm içerikler ulusal ve uluslararası alanda telif hakları ve fikri sinai haklar yönünden korunmaktadır.

Site üzerinde yalnızca site yöneticileri tarafından yapılabilir. Ziyaretçiler, üyeler veya siteye girerek herhangi bir paylaşım yapan kişiler kullanım ve gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Kullanım ve gizlilik sözleşmesinin ihlali durumunda gerekli yasal işlemler yürürlüğe girecektir.

KİŞİLERE AİT BİLGİLER

  • Talep edildiği taktirde saglikadin.com üyeleri ve ziyaretçileri telefon numaraları ya da adres bilgileri gibi çeşitli kişisel bilgilerini vermekle yükümlüdürler. Verilen bilgilerin doğruluğu kişiye aittir.
  • Sitemizin ücretli kısımlarına erişebilmek için saglikadin.comüyelerinin ve ziyaretçilerinin ödeme yapabilmek için kredi kartı bilgilerini site yöneticilerine göndermesi ya da ilgili banka hesabına ödeme yapması gerekmektedir. Banka hesabına ödeme işleminde ortaya çıkabilecek sorunlardan site yöneticileri sorumlu değildir.
  • Site üyeliği için yaş sınırı bulunmamaktadır. saglikadin.com  üzerinde üye ve kullanıcılar tarafından yapılan işlemler ilgili kanun maddeleri ve yönetmelikler gereğince temyiz kudretine haiz rüşte erişmiş kişiler tarafından yapılması gerekiyorsa ancak Türkiye Cumhuriyeti kanunları gereğince rüşte erişmiş (18 yaşını doldurmuş veya istisnai yollarla reşit sayılmış kişiler) kişiler tarafından yapılacaktır. Kanun maddeleri ve yönetmelikler gereği yapılacak işlemlerin reşit kişiler tarafından yapılması öngörülmüşse, reşit olmayan kişilerin ve fiil ehliyeti mahkeme kararıyla kısıtlanmış kişilerin yapacağı işlemler velisi, varsa yasal temsilcisi aracılığıyla yapılabilecektir. Aksi davranış durumlarında sitemizin ve site sorumlularımızın yapılan işlemden dolayı herhangi bir sorumluluğun olmadığını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

SİTE ÜYELERİMİZ VE KULLANICILARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  • Site üzerinde editörler, kullanıcılar ya da ziyaretçiler tarafından yazılan tüm içeriklerden sadece yazan kişi sorumludur. Site yönetimi bundan sorumlu tutulamaz.
  • Site içerisinde hiçbir şekilde bir siyasi görüş içeren bir yazı ya da görsel yayınlanamaz. Yayınlandığı taktirde sorumluluk sadece yazan kişiye aittir.
  • Site üzerinde genel ahlak kurallarına aykırı, topluma zarar verebilecek türde ya da Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olan hiçbir içerik yayınlanamaz.
  • Site üzerinde hiçbir şekilde argo, küfür, aşağılama, alay ya da hakaret içerikli yazılar yayınlanamaz.
  • Anayasa’ya ya da Kanunlara uymayan, kamu güvenliğini tehdit eden, toplum düzenini veya birlik ve beraberliği bozan, genel ahlak kurallarına uymayan hiçbir içerik site üzerinde yayınlanamaz. Bu gibi durumlarda sorumluluk tamamen yazan kişiye ait olduğundan talep edilecek olan tazminat ve para cezaları gibi işlemlerin tümü hatalı kişiye rücu edilecektir.